Fyzická ostraha objektů

Cílem této služby je ochrana zdraví a majetku našich klientů. Před započetím služby střežený objekt prohlédneme, posoudíme a zvolíme ten nejlepší a nejefektivnější způsob ostrahy. Důležitá je pro nás kvalita poskytované služby a spokojenost klienta.


Na přání našich zákazníků může být objekt také střežen strážným se psem. Sázíme na kvalitní a kvalifikované zaměstnance, kteří jsou pravidelně školeni a kteří si umějí poradit i v krizové situaci, kterou je třeba aktuálně zvládnout.

V oblasti bezpečnostních služeb má naše firma dlouholeté zkušenosti (vedení firmy působí v této oblasti již od roku 1991) a můžeme tak zaručit, že ostraha objektu našich klientů bude skutečně účinná a efektivní.

Fyzická ostraha objektů společností Balderm Security zahrnuje:

  • vstupní a výstupní kontrolu osob u vstupu do objektu
  • pochůzkovou činnost namátkovou nebo podle harmonogramu
  • evidenci vjezdu a výjezdu motorových vozidel
  • případné řešení krizových situací

Dále společnost Balderm Security poskytuje konzultační a poradenskou činnost v oblasti tvorby bezpečnostní politiky pro zajištění ochrany osob a majetku, převozy finančních hotovostí, osobní ochranu osob, namátkové kontroly pro posílení strážní jednotky, bezpečnostní doprovod návštěvy, obsluhu telefonní ústředny a technicko-bezpečnostního zařízení. Od roku 2009 nabízíme také kontrolu zaměstnanců, kteří jsou v pracovní neschopnosti.

Klíčoví jsou pro naši společnost zaměstnanci. Ti jsou prověřeni z hlediska trestní bezúhonnosti a podléhají přísnému výběru. Klademe důraz také na jejich charakterové a osobní vlastnosti, prvořadá je pro nás loajalita, úroveň vystupování, schopnost učit se a také schopnost ovládat moderní elektronická zařízení.

Naši zaměstnanci mohou být ve firemní uniformě či obleku a také být vybaveni krátkou palnou zbraní.

Při použití našich služeb lze uplatnit slevu u pojišťovny, neboť takovýto objekt má speciální ochranu.

Pokud vás naše nabídka fyzické ochrany zaujala, obraťte se prosím na nás (e-mailem, telefonicky, anebo osobní návštěvou) a my s vámi rádi prodiskutujeme možnosti ochrany právě vaší firmy.

Poptávkový formulář

Máte dotaz, chcete nám zaslat poptávku nebo se jen nezávazně zeptat na naše služby? Neváhejte a napište nám, ozveme se Vám obratem zpět.


Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.

 

BALDERM Security s.r.o.

IČO: 25221167  DIČ: CZ25221167

zapsána v Obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 9932

email: info@baldermsecurity.cz

BALDERM Plus s.r.o.

IČO: 29111340  DIČ: CZ29111340

tel.: 731 501 978
email: info@baldermsecurity.cz

Na Spravedlnosti 121
530 02 Pardubice

Hradištní 140
360 18 Karlovy Vary

zapsána v Obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 25524