Naše služby

Naše společnost je zaměřena především na fyzickou nebo technickou ochranu a ostrahu objektů. Dále nabízíme služby, které jsou spojeny se správou budov. Tyto další služby zajišťujeme ve spolupráci s odbornými firmami.


Proto portfolio našich služeb zahrnuje nejen ostrahu, ale i další služby. Chcete se o našich službách dozvědět více? Klikněte vždy na vybranou službu a pakliže vás zaujme, neváhejte nás kontaktovat a dozvědět se více. Kontakty na naši firmu najdete ve speciální sekci nebo použijte poptávkový formulář nacházející se na konci stránky.

Fyzická ostraha objektů

Fyzická ostraha objektů

Cílem této služby je ochrana zdraví a majetku našich klientů. Před započetím služby střežený objekt prohlédneme, posoudíme a zvolíme ten nejlepší a nejefektivnější způsob ostrahy. Důležitá je pro nás kvalita poskytované služby a spokojenost klienta.

Instalace elektronických zabezpečovacích systémů

Zabezpečovací systémy

Objekt prohlédneme a vytvoříme plán na instalaci efektivních elektronických zabezpečovacích systémů. Zabezpečovací zařízení následně instalujeme. Pokud si to zákazník přeje, můžeme tato zařízení napojit na pult centrální ochrany a zajistit výjezd zásahové jednotky PCO.

Úklidové služby

Úklidové služby

Zajistíme úklidové služby objektů a to jak pravidelné, tak nárazové. Naše služby jsou komplexního charakteru a zahrnují veškeré průmyslové čištění a mytí. Uklízíme kanceláře, banky, hotely, obchodní centra, nebo společné prostory domů.

 

BALDERM Security s.r.o.

IČO: 25221167  DIČ: CZ25221167

zapsána v Obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 9932

email: info@baldermsecurity.cz

BALDERM Plus s.r.o.

IČO: 29111340  DIČ: CZ29111340

tel.: 731 501 978
email: info@baldermsecurity.cz

Na Spravedlnosti 121
530 02 Pardubice

Hradištní 140
360 18 Karlovy Vary

zapsána v Obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 25524